W piątek 27-ego listopada br, w kawiarni „Na piętrze”, tłumy na spotkaniu z Grzegorzem Braunem

To ciekawe, że w piątek na długo przed 20-stą (nieciekawy termin na spotkanie, nieprawdaż?) w budynku NOT w Gdańsku zebrał się tłum zainteresowanych spotkaniem z bohaterem i współautorem książki pt” Kto tu rządzi?”.

Zaledwie dwie godziny wcześniej gościłem na spotkaniu poselskim gdzie zebranych było około piędziesięciu sympatyków, a tutaj człowiek całkowicie bez zaplecza medialnego i zbiera się kilkaset osób?

Nie było zapowiedzi w TV, nie słyszałem także, żeby ogłaszał ktoś w radio, a na lokalnym portalu www.trójmiasto.pl nawet wzmianki. Skąd zatem tyle ludzi?Może podobnie jak ja wyśledzili komunikat z facebooka?

Ponieważ zabrakło miejsc siedzących ludzie stali pomiędzy

20151127_195741dekoracjami, siedzieli na podłodze, stali w drzwiach, pod oknami i na korytarzu oraz za drzwiami. Zapewniam, że było czego i przed wszystkim kogo, posłuchać. Duża wiedza historyczna i o świecie współczesnym, ciekawe spojrzenie na wydarzenia w polityce i życiu społecznym było na tyle zajmujące, że nic dziwnego, iż dwie i pół godziny minęły błyskawicznie.  Nie było też widać aby ktoś się znużył czy wychodził w trakcie spotkania czy też w czasie pytań z sali. Na koniec kiedy odczekałem z książką dobrą chwilę czekając na dedykację, jeszcze spory tłumek czekał na okazję bezpośredniego porozmawiania i zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia.  Wszystkie książki autora z przenośnych stoisk zniknęły bez śladu. Kiedy przeczytam pozwolę sobie skreslić kilka zdań, a póki co zapraszam na spotkanie audio, a niebawem video.

Galeria zdjęć

Nagranie audio ze spotkania

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *